Alena Kubinčanová
Evropská 30 (1. patro), 350 02 Cheb
Tel.: 603 583 010, 354 430 519
IČO: 73418153
E-mail: rk@kubincanova.cz / www.kubincanova.cz

PRODÁNO

Prodej: rodinný dům 4+kk

Lokalita: Úbočí u Dolního Žandova

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje rodinného domu dispozice 4+kk ve velmi příjemném a klidném prostředí.
Tento pěkný dům dispozice 4+kk se nachází v chráněné krajinné oblasti v katastrálním území Úbočí u Dolního Žandova. Úbočí je od Dolního Žandova vzdáleno 1,5 km, od Chebu 18 km a 13 km od Mariánských Lázních. Velmi příjemné prostředí, kde kolem zahrady teče potok a Vy si můžete užívat vyhřívaného (krytého / otevřeného) bazénu a infrasauny. Dům má v přízemí obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, koupelnu s velkou rohovou vanou a WC a technickou místnost. Na podlaze je keramická dlažba a plovoucí laminátová podlaha (stejně tak v pokojích). Kuchyňská linka je včetně spotřebičů - sklokeramická deska, trouba, myčka nádobí, digestoř a vestavěná lednice s mrazákem. Příjemnou atmosféru vykouzlí krb a také možnost vyjít na terasu. V podkroví se nachází 3 pokoje, kde 2 mají balkon (jeden opravdu velký a druhý menší) a koupelna s vanou a WC. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem, ohřev vody el. bojlerem. Na pozemku se nachází vlastní kopaná studna a čistička odpadních vod, parkovací stání ze zámkové dlažby až na 3 auta a zastřešený bazén s infrasaunou (rok 2010).
Dům byl zkolaudován v roce 2005, postaven je z porobetonových tvárnic a je zateplený, eurookna. Není podsklepený, a proto je praktický úložný prostor na půdě (sesouvací žebřík). Zahrada o výměře 607 m2 je opečovávaná a z jedné strany chráněna vzrostlými stromy. V blízkosti potoka se nachází také venkovní krb s posezením. Obytná plocha domu činí cca 160 m2, zastavěná plocha domu je 82 m2.
Dům lze provozovat jako ubytovací zařízení - rekreační ubytování v současné době takto funguje a zájem je.
Tento dům DOPORUČUJEME! Nachází se na úžasném místě - opravdu nutné vidět, toto místo Vás prostě osloví. V obci Dolní Žandov je škola a funguje zde autobusové spojení.
Energetická náročnost budovy je třída C (úsporná).

Jakékoliv Vaše další dotazy rádi zodpovíme a pomůžeme Vám s financováním.

Zakázka číslo: 2018273

Cena: PRODÁNO